fbpx

PERON Akademia Malartwa i Rysunku

15 lipca 2020

Kurs Malarstwa i Rysunku

Akademia Twórczości Plastycznej to kolejny Peron na naszej Stacji, który chcemy Wam zaprezentować.
To miejsce magiczne, w którym rozwijamy pasje, wrażliwość artystyczną i realizujemy marzenia. Tu prowadzimy kurs malarstwa i rysunku przeznaczony dla dzieci, które wyróżniają się kreatywnością, starannością i brakiem schematów.
Poprzez poznawanie różnorodnych technik malarskich, uczestnicy kursu nabierają biegłości w posługiwaniu się ołówkiem i pędzlem. W czasie kursu uczymy poszukiwania własnych rozwiązań i dróg wyrażania emocji, używania różnych narzędzi malarskich oraz realizowania różnych tematów, takie jak krajobraz, portret, martwa natura czy perspektywa.

Ważnym elementem zajęć jest również poznawanie dzieł największych twórców, stosowanych przez nich technik malarskich i pokrótce ich życiorysu, który bywa niejednokrotnie bardzo ciekawy.
W czasie kursu realizujemy również lekcje w plenerze, które poza nauką, pozwalają czerpać dużo radości z przebywania blisko natury. Prace uczestników będą prezentowane dwukrotnie w ciągu trwania kursu podczas wystawy organizowanej na naszej Stacji dla rodziców uczestników kursu.

Zapewniamy:

  • materiały i narzędzia potrzebne do zajęć
  • cudowną, ale również wymagająca prowadzącą – aby były efekty musi być solidna praca 😊
  • zadawanie zadań domowych (tych bardzo dowcipnych oraz śmiertelnie poważnych)
  • cudowną atmosferę

Prowadzenie:
Samanta Ułybin – malarz, poeta, trener kreatywności i nauczyciel malarstwa intuicyjnego, socjolog. Więcej informacji o prowadzącej znajdziecie tu: https://www.samantaulybin.com/.

Jeśli marzenia Twojego dziecka krążą wokół szkół artystycznych lub architektonicznych, lub jeśli po prostu uwielbia rysować lub malować, to nasze zajęcia są właściwym wyborem.

Zajęcia odbywają się raz tygodniu i trwają 2 h.

[contact-form-7 id=”588″ title=”Zapisy na zajęcia Peron ATP”]

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.