SAR - Stacja Akademia Rozwoju w Szczecinie

WAKACYJNE ZAJĘCIA PÓŁKOLONIJNE

RUSZYŁY ZAPISY NA NASZE WAKACYJNE ZAJĘCIA PÓŁKOLONIJNE !!! Spotykamy się przez całe wakacje Pierwszy turnus już: 28.06.2021 - 02.07.2021 Każdy turnus trwa 5 dni, od poniedziałku do piątku i tak do końca sierpnia. Zapewniamy: świetną kadrę, ciekawe turnusy tematyczne, wiele atrakcji, 2 posiłki, ubezpieczenie NNW.

PERON PZP – Przygoda Z Przyrodą

Pamiętacie ten czas, kiedy jako dzieci wspinaliśmy się na drzewa, zrywaliśmy czereśnie w sadzie, budowaliśmy bazę z gałęzi w lesie i robiliśmy potrawy z błota, liści i patyków w kuchni zrobionej z starych desek? My pamiętamy i bardzo chcielibyśmy, żeby nasze dzieci też miały chociaż odrobinę takich wspomnień. Tak ciężko o nie dzisiaj, w dobie komputerów i smartfonów. Dlatego idziemy w plener do lasu, parku, wszędzie tam gdzie przyroda jest na wyciągnięcie ręki

PERON ATP DLA DOROSŁYCH – Akademia Twórczości Plastycznej

Całe życie marzyłeś żeby malować, ale nigdy nie było dobrego momentu aby zacząć, a może od zawsze jest to Twoje hobby i chcesz je rozwijać, a może chcesz dopiero zacząć przygodę z malarstwem i rysunkiem ? Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno ! Właśnie TERAZ jest idealny moment!

Peron SIM

PERON SIM – Szach i Mat

Szachy ♟♟♟zaskakują jako intelektualne narzędzie szkolące managerów, a do tego wzbudzą sportowe emocje! 🥇 Dziecko trenując grę w szachy, zdobywa umiejętności przydatne w życiu prywatnym i zawodowym

PERON UNS – URODZINY NA STACJI

Urodziny Na Stacji. Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia urodzinowego naszych pociech. Gwarantujemy udaną zabawę, mnóstwo niespodzianek i niezapomniane chwile.

Szkoła Umiejętności Miękkich

PERON SUM – Szkoła Umiejętności Miękkich

Główną ideą programu kształcenia w ramach Szkoły Umiejętności Miękkich jest wykształcenie wśród dzieci cech pożądanych w życiu dorosłym. Rozwijamy i uczymy tego, czego dzieci nie uczą się w szkole, a co jest niezbędną kompetencją w życiu. Mowa o umiejętnościach miękkich.

PERON ATP – Akademia Twórczości Plastycznej

Akademia Twórczości Plastycznej to kolejny Peron na naszej Stacji, który chcemy Wam zaprezentować. To miejsce magiczne, w którym rozwijamy pasje, wrażliwość artystyczną i realizujemy marzenia. Tu prowadzimy kurs malarstwa i rysunku przeznaczony dla dzieci, które wyróżniają się kreatywnością, starannością i brakiem schematów. Poprzez poznawanie różnorodnych technik malarskich, uczestnicy kursu nabierają biegłości w posługiwaniu się ołówkiem i pędzlem. W czasie kursu uczymy poszukiwania własnych rozwiązań i dróg wyrażania emocji, używania różnych narzędzi malarskich oraz realizowania różnych tematów, takie jak krajobraz, portret, martwa natura czy perspektywa.

Mama Na Zakupach

PERON MNZ – Mama Na Zakupach

Mama Na Zakupach. Każda mama może zostawić dzieci pod nasza opieką, aby spokojnie zrobić zakupy lub zrealizować swoje inne plany. Zabawy, gry edukacje oraz zajęcia plastyczne sprawią że dzieci nie będą się nudzić i spędzą czas kreatywnie.

PERON NCB – Napiszę Ci Bajkę

NAPISZĘ CI BAJKĘ Dziecięca wyobraźnia jest niezmierzona. Dzieci rodzą się z ciekawością świata, chęcią uczenia się, poznawania i krytycznym spojrzeniem. Na naszych zajęciach dzieci wykorzystując swoją wyobraźnię, chęć poznawania świata oraz otaczających je zjawisk, będą pisały własne bajki. Począwszy od zbudowania postaci, poprzez fabułę i ilustracje, do osadzenia wydarzeń w wykreowanej przez nie rzeczywistości.

PERON DIY – DO IT YOURSELF

Zajęcia DIY to doskonały rozwój zdolności manualnych dzieci oraz przyjemnie spędzony czas. Każde zajęcia to odmienny użytkowy projekt realizowany przez dzieci.

PERON MNS – Maluszki Na Stacji

Peron MNS - Maluszki Na Stacji to zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 2,5-3 lata 👶. Zajęcia dobywają się co sobotę, od godz. 10:00 do 11:00. Na zajęciach wykonujemy prace plastyczne, używając różnych technik, dostosowanych do umiejętności dzieci. Jest kreatywnie i wesoło 🎨🖼🖌😍☀️