fbpx

Półkolonie – Lato 2023

Zapraszamy na wyjątkowe półkolonie letnie w Stacji Akademia Rozwoju! Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:30 przez 8 tygodni wakacji.

Bloki tematyczne

Plan dnia

Przedstawiony plan jest tylko ramowym, godziny poszczególnych aktywności mogą się różnić w zależności od dania, na co wpływa odległość wycieczki, pogoda, itp.

7:30–8:00 zbiórka dzieci, animacja i integracja
8:00–11:30 warsztat tematyczny
10:00–10:30 drugie śniadanie  i odpoczynek
11:30–14:00 wycieczka
14:00–15:00 obiad i odpoczynek
15:00–15:30 gry i zabawy, animacja i integracja
15:30–16:30 odbiór dzieci

Prowadzący

Klaudia

Studentka 4 roku Architektury Wnętrz na Akademii Sztuki w Szczecinie. Pasjonatka sztuki w zakresie tworzenia i projektowania
Projektuje wnętrza mieszkalne, wystawy, miejsca publiczne, scenografie oraz kostiumy. Dodatkowo rozwija się malarsko i rysunkowo, a także graficznie, tworząc plakaty z zakresu multimedialnego projektowania graficznego na bazie fotografii, znaków specjalnych, cyfr. Aktualnie rozwija umiejętności w technice Digital Art. Jej pasją jest architektura wnętrz, wzornictwo, rysunek, malarstwo, fotografia, teatr, taniec, akrobatyka sportowa, snowboard, muzyka, grafika i podróże. W przyszłości chciałaby tworzyć miejsca, które będą zaprojektowane w taki sposób, aby najbardziej odpowiadały potrzebom ludzi.

Ania

Twórczyni rękodzieła, artystka, która na co dzień tworzy własną biżuterię znaną nie tylko w Polsce
Mówi o sobie: Trochę powagi, sporo szaleństwa, tysiąc pomysłów na sekundę. "Nuda" jest określeniem, którego w moich pracach nie znajdziesz. Moją pasją jest metaloplastyka, połączenie techniki wire-wrapping z klasycznymi technikami jubilerskimi. Tworzę wyłącznie w srebrze, uwielbiam minerały oraz ciekawe szkło. Mocno oksyduję biżuterię. Kocham to, co robię i wszystko wykonuję z ogromną dbałością o każdy szczegół.

Magda

Studentka kierunku: Edukacja Artystyczna z Pedagogiką Przedszkola i Wczesnoszkolną. Absolwentka szkoły artystycznej
Uczestniczka wielu ogólnopolskich warsztatów dotyczących rysunku i malarstwa, rękodzieła, gliny, fotografii i grafiki. Artystka. Pasjonatka sztuk wizualnych, portretów i emocji. Prywatnie pracuje jako ogólnopolska karykaturzystka. Do jej głównych zainteresowań należy rysunek i malarstwo, psychologia, grafika, a także motoryzacja, którą wykorzystuje w fotografii.

Lato 2023 - wakacyjne warsztaty

Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:30. Półkolonie organizujemy przez 8 tygodni wakacji od 26.06.2023 do 25.08.2023.
789 Turnus
 • Opieka wykwalifikowanych instruktorów
 • Ubezpieczenie NNW
 • Posiłki oraz napoje
 • Materiały potrzebne do zajęć
 • Możliwość uczestnictwa przez 1 dzień | koszt: 180 zł
NOWOŚĆ

Skorzystaj z atrakcyjnej zniżki!

 • Przy wspólnych zapisach znajomych dzieci 5%
 • Dla naszych kursantów 10%
 • Przy zapisach rodzeństwa 5%

  Zniżka naliczana jest dla każdego z rodzeństwa

 • Przy zapisach na drugi i kolejny turnus 50 zł

Dostępne terminy

Zapisz się już dziś!

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.